KONST / Litografier / Färglitografi 14332130
nr 1433 2130
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 210/320. Färglitografi, bildmått: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 38x33cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:53:26
18/11 09:38:45
22 nov